Om Oss, Selskapets historie:






Traktorservice
ble etablert i 1969 av Halvard Hagen, på Gol i Hallingdal.
Ble siden omgjort til aksjeselskap i 1990, med Iver Svare og Halvard Hagen som aksjonerer
Omsetning i '90 var ca. 2,5 mill.

2016 startet vi opp en avdeling på Leira i Valdres som skal ta seg av salg og service i Valdresregionen
denne ligger fint plassert sentralt i Valdres.

Idag:
15 ansatte fordelt på 2 Avdelinger



Våre satsingsområder er salg og reparasjon av traktor, landbruksredskap, snøscooter m/tilbehør og ATV.

I tillegg er vi representant for Norgesfor med salg av kraftfor, kunstgjødsel og såfrø.


Generell firmapost




 

 post@traktorservice.no

 

32074796 Gol
61358760 Leira 





Daglig leder/selger
Iver Svare




iver@traktorservice.no




90036340






Selger
I-mek
Kai Stein






kai@traktorservice.no






41676544











Selger
Lars Øystein Haganæs







lars.oystein@traktorservice.no






 
 976 40 253




Selger Avd Leira
Kjell Inge Jevnesven








kjell@traktorservice.no





61358760/90515630



 





Verksmester
Arne Klarin Nermoen






  arne.klarin@traktorservice.no
 






48150649

 





Butikk/deler Avd. Leira





   butikk.leira@traktorservice.no





61358760/90705053




 






Butikk/Deleansvarlig
Gol 






   butikk@traktorservice.no






32074796










Butikk/delelager Gol
Geir Tore Slåtto





    kundemottak@traktorservice.no





47703160



Norgesfor
Kraftfor bestilling




Ola Egil
Leikvold
Geir Tore
Kai Stein
 

 


kundemottak@traktorservice.no 




90664097
47703160
41676544

 



A-K Traktorservice AS
Husøynvegen 11
3550 GOL

Traktorservice • Husøynvegen 11, 3550 Gol • Tlf: 3207 4796 • Faks: 3207 5790 • E-post: post@traktorservice.no Design på norsk: Utforming.no  /  Publisert med WideCMS